Een hotel op de juiste locatie brengt veel geld op. Vandaar dat wij onze hotels gebouwd hebben op drie heel uiteenlopende maar drie even interessante plaatsen.
Zo is Novotel Ieper pal in het centrum van de prachtige historische stad Ieper gelegen en spreken we met dit hotel voornamelijk binnen- en menig buitenlandse toeristen aan.
ibis Styles Kortrijk ligt op zijn beurt vlakbij de Kortrijkse Expo. Wanneer er hier beurzen of andere evenementen georganiseerd worden, kunnen wij dus steeds op een hoge bezettingsgraad rekenen en dit ook tijdens de week.
Onze derde uitbating, ibis Waver, is gevestigd in Waver, een rustige en groene omgeving vlakbij onze hoofdstad én slechts enkele minuten verwijderd van Walibi en Aqualibi. Ook hier spreken wij dus een divers cliënteel aan.
Het is niet alleen door het strategisch uitkiezen van de locatie en het welbedacht bouwen van de hotels dat wij ons onderscheiden van de andere projectontwikkelaar. Wij baten onze hotels ook zelf uit. Wij blijven met andere woorden nauw betrokken bij je investering waardoor je steeds kan rekenen op een goede ondersteuning.
Wanneer je investeert in hotelkamers bij ons, kom je terecht in ons poolsysteem. Concreet betekent dit dat je meegeniet van de opbrengsten gegenereerd door het volledige hotel en dit onafhankelijk van de huurbezetting van je kamer. Dus ook alle inkomsten verworven uit seminaries, de bar, het restaurant, etc. worden mee in rekening gebracht.
Je winstdeelname wordt berekend op basis van een vast percentage en de winstuitkering gebeurt op kwartaalbasis.
Je wordt eigenaar van één of meerdere hotelkamers via notariële akte.
Op trimestriële basis wordt een afrekening gemaakt. Deze wordt naar alle mede-eigenaars gecommuniceerd en uitbetaald.
Als eigenaar krijg je tevens ook mee zicht op de boekhouding van het hotel. Enerzijds worden alle eigenaars eenmaal per jaar uitgenodigd op de algemene vergadering, waarin de kosten en opbrengsten van het voorbije jaar worden toegelicht en waarin de budgetten voor het komende boekjaar worden goedgekeurd. Anderzijds kan je jezelf ook kandidaat stellen voor het auditcomité dat op 4-maandelijkse basis samenkomt, om de cijfers meer in detail na te kijken en te controleren.
Als kers op de taart kan je bij ons al citytrippend geld verdienen. Je krijgt namelijk de mogelijkheid om ook zelf te overnachten in de door jou aangekochte hotelkamer en dit voor maximaal 30 dagen per jaar. Omdat de opbrengst van een investering bij ons door ons poolsysteem niet enkel afhankelijk is van de bezettingsgraad van je eigen kamer, verdien je ook geld wanneer je zelf geniet van je hotelkamer. Mooi meegenomen, toch?
Novotel Ieper – Gelegen in het hartje van Ieper
Investeren in hotelvastgoed betekent een investering zonder zorgen. Je laat het beheer over aan een professionele partner. Zo kunnen wij, als deel van een ervaren Belgische holding, rekenen op meer dan 45 jaar ervaring in projectontwikkeling en hoteluitbating.
Verder heeft onze franchisepartner AccorHotels dan weer de voorbije 50 jaar een unieke knowhow ontwikkeld in hotelbranding. Op die manier is AccorHotels marktleider in hoteluitbating in Europa, Zuid-Oost Azië, Latijns-Amerika, het Midden-Oosten en Afrika.